بنر


برای بلند‌تر از حد معمول نشاندادن قدتان راهی ساده و آسان پیش رویتان گذاشته ایم رنگ ،اندازه و پوشیدن لباس نقش بسزایی در قدبلندتر نشان دادن شما دارد

یکی از بهترین راه‌ها برای بلندتر نشان دادن قد پوشیدن لباس های مناسب است که می تواند باعث تغییر کلی ظاهر و اندام فرد شود.، حفظ وضعیت اندام و طرز ایستادن مناسب، کلیدی است برای اینکه به حداکثر اندازه پـتـانسیل قد خود دست پیدا کنید. یادتان باشد هنگام نـشسـتن کـمرتان را کـامـلا صاف نگه دارید و هنگام ایستادن همیشه سر خود را بالا بگیرید و متکبرانه برخیزید.

بررسی ها نشان می دهند پوشیدن لباس هایی یک دست همراه با یک رنگ مشخص به ویژه رنگ های مشکی موجب خطای دید می شوند و شما بلند تر و لاغر تر از حالت عادی تان به نظر می رسید.

گفتنی است، خطوط راه راه عمودی در لباس می تواند قد کوتاه شما را بلندتر نشان دهدد و مطالعات نشان می دهند از پوشیدن لباس های شاد با خظوظ و ظرح های شلوغ به ویژه در مجالس و مهمانی های رسمی جدا خودداری فرمایید.
نتایج مطالعات نشان می دهند افراد کوتاه قد برای بلند تر نشان دادن قد خود نباید کفش های بیش از حد پاشنه بلند بپوشند ریرا این امر موجب جلب توجه می شود و نگاه و حساسیت های دیگران را بیشتر می کند.

نظر
افزودن جدید جستجو
yegane   |2015-08-14 15:51:55
سلام من به تازگی وارد بیست سالگی شدم قدم 160
هست با چه روشهایی میتونم افزایش قد داشته
باشم؟؟
محنا رزاقی  - سوال   |2014-11-27 01:29:06
دخترم3سال 3ماههشه قدش 95رشد قدش خوبه یاخیر؟
نوشتن نظر
نام:
ایمیل:
 
عنوان:
 

TASKHIR"

نظرسنجی

آیا با فروش جزوه افزایش قد موافق هستید
 
بنر
بنر
آخرین پزشکان وب سایت افزایش قد برای مشاهده روی تصویر کیلیک کنید
بنر
بنر
بنر
اعضا : 11277
مطالب و محتوا : 1581
بنر
به پایگاه افزایش قد امتیاز دهید: