بنر

در این نوشتار با ۲۰ خوراکی و حرکات ورزشی آشنا می شوید که برای افزایش قد طبیعی بسیار مفید و سودمند هستند. داشتن قامتی بلند و خوش ترکیب قطعا خوبی‌های خاص خودش را دارد. چون نه تنها باعث می‌شود لباس به تن‌تان بهتر بنشیند بلکه اعتماد به نفس‌تان را هم تقویت می‌کند.

اما برای بعضی از آدم‌ها، به نظر می‌رسد هورمون‌های رشد چندان کارآمد عمل نمی‌کنند در حالی که دیگر آدم‌ها انگار یک جهش رشد ناگهانی دارند. واقعیتش را بخواهید، قد یک شخص را ژنتیکش تعیین می‌کند، و عقیده بر این است که یک شخص بعد از رسیدن به سن ۱۸ سالگی دیگر رشد نمی‌کند.

اما عوامل متعدد دیگری وجود دارند که بر رشد تاثیر می‌گذارند و یک شخص می‌تواند همچنان، حتی بعد از بلوغ، با دنبال کردن یک سبک زندگی سالم و گنجاندن غذاهای سالم و تمرینات کششی در برنامه‌ی روزانه‌ی خود ۵ تا ۷ سانتیمتر رشد کند. خوردن میوه و سبزیجات جهت کم کردن وزن توصیه‌ای معروف است، اما میوه‌ها و سبزیجات می‌توانند به افزایش قد طبیعی نیز کمک کنند.

ادامه مطلب...

 

دو عامل ژنتیک و محیط تعیین کننده میزان قد هستند. از بین این دو عامل، ژنتیک نقش مهمتری را ایفا می‌کند. تغذیه مناسب، تمرینات ورزشی و سلامت عمومی‌ فرد با میزان رشد قد ارتباط مستقیم دارند.

به گزارش پایگاه افزایش قد ، رشد قد فرایندی طبیعی و عمدتاً موروثی است که می‌توان از طرق مختلف به پیشرفت این روند کمک کرد اما این را هم باید به یاد داشت که افزایش قد فرایندی یک شبه نیست. فرد باید این روش‌های طبیعی را روزانه و بطور مداوم به کار گیرد تا در دراز مدت به نتیجه مطلوب برسد.

رشد قد از زمان تولد تا پایان دوران بلوغ ادامه دارد.

ادامه مطلب...

 
مطالب بیشتر...

نظرسنجی

آیا با فروش جزوه افزایش قد موافق هستید
 
بنر
بنر
آخرین پزشکان وب سایت افزایش قد برای مشاهده روی تصویر کیلیک کنید
بنر
بنر
بنر
اعضا : 11036
مطالب و محتوا : 1581
بنر
به پایگاه افزایش قد امتیاز دهید: